DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV bünyesine KPSS 60 puan ile memur alımı yapılacak

SYDV bünyesine KPSS 60 puan ile memur alımı yapılacak

Resmi iş ilanları kapsamında yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde Giresun Şebinkarahisar SYDV sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:30
SYDV bünyesine KPSS 60 puan ile memur alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV bünyesine KPSS 60 puan ile memur alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyenlerin 2020-2021 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

SYDV memur alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Başvuru yapacak olan adayların 35 yaşından büyük olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

SYDV kurumu için görev almak isteyenlerin üniversitelerin sosyal hizmetler bölümünden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Şebinkarahisar dayanışma vakfı için görev almak isteyenlerin KPSS 60 puan almış olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Giresun iş ilanları kapsamında kamu memur alımı için çalışmak isteyenlerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi gerekiyor.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 3.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru kuruma şahsen yapılacaktır.

sydv memur alim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP