DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Su Ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı Yapacak

Su Ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna işçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Konya Su Ve Kanalizasyon İdaresi kendi bünyesind göevlendirilmek üzere 25 adet işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Su Ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Su Ve Kanalizasyon İdaresi İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna işçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Konya Su Ve Kanalizasyon İdaresi kendi bünyesind göevlendirilmek üzere 25 adet işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Su Ve Kanalizasyon İdaresi ilanı son başvuru tarihi 17.2.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra istenen belgeler ile birlikte [email protected] mail adresine jpeg formatında yollamaları gerekiyor.

kanalizasyon1

kanalizasyon2

kanalizasyon3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kanalizasyon İdaresi İşçi Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

8 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kanalizasyon İdaresi İşçi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP