DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 puanla 38 Memur Alımı Yapıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 puanla 38 Memur Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilana göre Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 puanla en az lise mezunu düz memur alacağını duyurdu. Başvuru ve şartları nasıl olacak, hangi şehirlerde görev yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:17
Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 puanla 38 Memur Alımı Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayınlanan ilana göre KPSS 60 puan ile düz memur alımı gerçekleştirecek. Başvurular nasıl ve şartları nelerdir. En az lise mezunları başvuruda bulunabileceklerdir.
Yayımlanan ilana göre İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Trabzon,Marmaris ve Samsunda illerinde alım gerçekleştirilecektir.

Meslek liselerinin Bilgisayar veri bankası ve bilgisayar donanım yazılım bilişim teknolojileri bölümlerinden herhangi birinden mezun olan 1 Bilgisayarcı alınacak.

Meslek liselerinin Elektrik elektronik teknolojisi, Otomatik kumanda, Elektrik tesisatçılığı, Elektronik taşıyıcılar, Endüstriyel elektronik bölümlerinin her hangi birinden mezun olan 2 elektrikçi alınacak.

Meslek liselerinin Makine teknolojisi, Motorlu araçlar teknolojisi, Endüstriyel otomasyon teknolojisi, Makine teknolojisi, mekanik/makine, Tarım makineleri bakımı ve onarımı, Otomotiv elektromekanik operatörlüğü, Mekatronik bölümlerinden her hangi birinden mezun olan 2 motorcu alınacak.

Meslek liselerinin Elektrik elektronik, Endüstriyel otomasyon teknolojileri, Endüstriyel elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümlerinden herhangi birinden mezun olan 2 elektronikçi alınacak.

Meslek liselerinin Tesisat teknolojisi, Sıhhi tesisat, Isıtma Doğalgaz Tesisat Teknolojisi iç tesisat, şebeke tesisatçılığı ısıtma, Kalorifercilik bölümlerinden mezun olan 1 sıhhi tesisatçı alımı yapılacak.

Lise mezunu boya ve badana dalında ustalık veya kalfalık belgesi bulunan 1 boyacı alınacak.

Meslek liselerinin Yiyecek içecek hizmetleri alanının servis/garson bölümünde mezun olan veya ustalık, kalfalık belgelerine sahip 1 garson alımı yapılacak.

Lise mezunu 13 hizmetli alımı Nakitbahis yapılacak.

Meslek Yüksek Okulu Adalet program veya Adalet Meslek Yüksekokulu bölümlerinden herhangi birinden mezun 1 kişi dava takipçi olarak alımı yapılacak.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız İzelman Memur Alımı

Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe bölümlerinden her hangi birinde mezun olan 1 büro personeli mali işler için alınacaktır.

Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Teknolojisi, Elektrik, Elektrikli Makineler Bakım ve Onarım, Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden birinden mezun olan 2 Elektrikçi alımı yapılacak.

Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi bölümlerinden her hangi birisinden mezun olan 3 Bilgisayarcı alımı.

Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Harita, Harita Kadastro bölümlerinin her hangi birinden mezun 2 Haritacı alımı yapılacaktır.

Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknolojisi veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden birinden mezun olan 2 İnşaatçı alımı.

Meslek Yüksek okullarının Basın ve Yayıncılık veya Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünden mezun 1 video montajcı alımı yapılacak.

Meslek liselerinin Finansman veya Bilgisayarlı Muhasebe veya Muhasebe bölümlerinin her hangi birinden 1 Büro personeli ambar memuru alımı.

Milli Eğitim Bakanlığından onaylı 120 saatlik bilgisayar sertifikası bulunan lise mezunu 2 büro memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru 2 Nisan 2019 Salı günü başlayacak olup 12 Nisan Cuma günü sona erecek. e-Devlet kapısı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı iş-başvurusu internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 38 memur alımı kılavuzu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP