DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Kura ile Atama Yapıldı

Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Kura ile Atama Yapıldı

Yapılan duyuru ile Sağlık Bakanlığına bağlı kamu personeli için atama kurası yayınlandı. Ebe, Hemşire, Acil Tıp Teknisyeni, Biyolog birçok personel için atama kurası sonuçları açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:31
Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Kura ile Atama Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı tarafından 2019 Haziran dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurası çekilişleri noter huzurunda yapılarak ilan edildi.

Bu atama kurası ile Biyolog, Çocuk Gelişimcisi, Dil ve Konuşma Terapisti, Diş Protez Teknisyeni, Diş Tabibi, Diyetisyen, Ebe, Eczacı, Fizyoterapist, Hemşire, İş ve Uğraşı Terapisti, Laborant, Odyolog, Perfüzyonist, Psikolog, Sağlık Fizikçisi, Sağlık Memuru, Anestezi, Çevre Sağlığı, Diş Protezi, Fizik Tedavi, İlk ve Acil Yardım, Laboratuvar, Odyometri, Ortopedi, Röntgen, Tıbbi Sekreter, Toplum Sağlığı, Adli Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyat, Anestezi, Diş Klinik Yardımcısı, Diyaliz, Eczane, Elektronörofizyoloji, Evde Bakım, Fizik Tedavi, Sağlık Teknikeri ünvanlı birçok kamu personelinin kura ile atama suretiyle yer değişikliği yapıldı.

Kura ile atama işlemleri yapılan personel için kısıtlamaya tabi personel hariç olmak üzere 2019 Yılı Haziran Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasında yerleştirilenlerin ayrılışları atanma tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde yapılacaktır. Aksi takdirde bu sürenin sonunda atamaları iptal edilecektir. Ancak 30 (otuz) gün içerisinde ayrılamayacaklarına dair yasal mazeretlerini belgelendirmeleri halinde atamaları Milanobet iptal edilmeyecektir.

Sağlık Bakanlığı 2019 Haziran dönemi isteğe bağlı iller yer değiştirme suretiyle atanma kurası sonuçlarını görmek için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP