DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı Bilkent için açıklanmış olan bilgilerde, USHAŞ kurumu bünyesine çalıştırılmak için KPSS'siz satın alma ve idari işler uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
25 Mayıs 2022 13:31
Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Bilkent için açıklanmış olan duyurular ile birlikte USHAŞ birimlerinde görevlendirilmek için KPSS’siz satın alma ve idari işler uzmanı alımı gerçekleştirilecek.

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı Başvuru Şartları

Sağlık hizmetleri alımı için kişilerin iş analizi çıktılarını kullanarak her bir pozisyonun ismini ve görev tanımını belirlemesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve işlemlerin güncelliğini takip etmesi ve gerekli raporları hazırlaması gerekiyor.

USHAŞ personel alımı için iş başvurusu yapacakların analitiklerini tasarlamak ve ihtiyaçlar doğrultusunda raporları geliştirip, analiz etmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kurum ve kuruluşlarla yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması gerekiyor.

Satın alma uzmanı alımı iş başvuru işlemleri için kişilerin görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Windows, Word, Excel, Powerpoint vb. programlara iyi düzeyde hakim olması gerekiyor.

İdari işler personeli alımı için kişilerin görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve insan ilişkileri ile iletişim becerisini kapsayan sosyal iletişim becerisine sahip olması gerekiyor.

 

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP