DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Onsekiz Mart Üniversitesi Memur İşçi Güvenlik Alımı

Onsekiz Mart Üniversitesi Memur İşçi Güvenlik Alımı

Onsekiz Mart Üniversitesi kamu personel alımı yapılması amacı ile açıkladığı iş ilanları ile birlikte kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık personeli alımı, memur alımı, büro personeli alımı, işçi alımı, sağlık teknikeri alımı ve güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
21 Mart 2022 21:01
Onsekiz Mart Üniversitesi Memur İşçi Güvenlik Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Onsekiz Mart Üniversitesi Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Onsekiz Mart Üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış bulunan güncel kamu personeli alımı ilanları ile birlikte kendi bünyesinde istihdam edilmek için hemşire alımı, sağlık personeli alımı, memur alımı, büro personeli alımı, işçi alımı, sağlık teknikeri alımı ve güvenlik alımı yapacak.

Onsekiz Mart Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Hemşire alımı için Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olmak. Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 (bir) yıl yoğun bakım ünitelerinde Hemşire olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Sağlık teknikeri alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Memur alımı için İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak. TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17024 Standardı Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İşçi alımı için Elektrik, Elektronik Teknolojisi önlisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız İzelman Memur Alımı

Güvenlik alımı için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. İlan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik Belgesine/ Kimlik Kartına sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Onsekiz Mart Üniversitesi

Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı

Onsekiz Mart Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 04.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

comu.edu.tr

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP