DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Alımları

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Alımları

Memur alımı KPSS şartsız yapılması amacı ile açıklanmış olan bilgilerde, İstanbul belediyesi İsttelkom kurumuna yönetici asistanı alımı yapılacak.

ABONE OL
5 Mayıs 2022 14:20
Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Alımları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur alımı KPSS şartsız Duyurusu

Memur alımı KPSS şartsız alımlarının gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan duyurular ile birlikte İstanbul belediyesi İsttelkom kurumuna yönetici asistanı alımı gerçekleştirilecek.

Memur alımı KPSS şartsız Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi başkanlığı iş başvurusu için kurumun güncel ve hedefleri doğrultusunda oluşacak personel alımının yapılması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

İsttelkom personel alımı için adayların performans değerlendirme, norm çalışmalarının yapılması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve toplantıları organize etmesi.

Dosyalama sistemi geliştirmek, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması gerekiyor.

Büro yönetim prosedürlerine hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekiyor.

Raporlama yapmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen olması gerekiyor.

Kamu KPSS alımları için vatandaşların kurum ve kuruluşlarla yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması gerekiyor.

 

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Alımları

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Alımları

 

Memur alımı KPSS şartsız Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Ulaşım KPSS'siz Memur Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP