DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Memur Alımı KPSS Kamu Personeli İlanı

Memur Alımı KPSS Kamu Personeli İlanı

Memur alımı KPSS istenmeden bildirilmiş kamu personeli ilanı ile birlikte İstanbul belediyesi İsttelkom kurumu birimlerine işe alım uzmanı alınacak.

ABONE OL
4 Mart 2022 21:10
Memur Alımı KPSS Kamu Personeli İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı KPSS İlanları Yayınlandı

Memur alımı KPSS istenmeden açıklanmış olan kamu ilanları kapsamında İstanbul belediyesi başkanlığına bağlı olan İsttelkom elektronik haberleşme ve altyapı kurumu birimlerine işe alım uzmanı alımı gerçekleştirilecek.

Memur Alımı KPSS Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Memur alımı KPSS şartsız olarak açıklanmış olan ilanlar için iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

2. İstanbul belediyesi başvuru işlemlerinde bulunacak tüm kişilerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması gerekiyor.

3. Belediye memur alımı için çalışmak isteyenlerin işe alım süreçlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

4. Bütün adayların kariyer portalları konusunda tecrübeli olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

5. İşe alım kaynak tarama, anahtar kelime kullanma gibi algoritmasal becerilere sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

• Belediye Memur alımı iş ilanları başvurusu 5.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

• Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurumun internet sitesi üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir

Memur Alımı KPSS

Memur Alımı KPSS kamu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP