DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Memur Alımı İlanları İle KPSS’siz Personel Alınacak

Memur Alımı İlanları İle KPSS’siz Personel Alınacak

Memur alımı 2022 ilanları ile birlikte açıklanan duyurular ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi kurumu BELBİM elektronik ödeme hizmetleri bünyesine KPSS'siz kamu personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
7 Mart 2022 20:44
Memur Alımı İlanları İle KPSS’siz Personel Alınacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı KPSS’siz İlanlar 2022

Memur alımı ilanları ile beraber KPSS şartsız olarak yayını gerçekleştirilmiş olan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde, İstanbul belediyesi kuruluşu olan BELBİM elektronik ödeme hizmetleri birimlerinde çalıştırılmak üzere Sistem Güvenliği Uzman Yardımcısı alımı yapılacak.

Memur Alımı KPSS’siz 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Memur alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ağ mimarileri ve teknolojileri konusunda deneyimli olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu memur alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin Avrupa Ortak Dil Çerçevesi Seviyesine göre B1 Düzeyi veya muadili İngilizce bilgisine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı için görev yapmak isteyenlerin güvenlik ve denetim izi takip uygulamaları ve Windows, Linux, Unix, MacOS konularında tecrübeli olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Memur Alımı İlanları

Memur Alımı İlanları başvuru

İstanbul Belediyesi BELBİM Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8.03.2022

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan resmi internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İSPER 210 Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP