DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Memur Alımı İlanları

Memur Alımı İlanları

Memur alımı ilanları 2022 kapsamında açıklanmış olan kamu personeli alımı bilgilerinde İstanbul belediyesi başkanlığına bağlı bulunan KİPTAŞ kurumuna KPSS'siz olarak muhasebe personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
23 Mart 2022 16:33
Memur Alımı İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı İlanları 2022 Duyurusu Yayınlandı

Memur alımı ilanları 2022 geneli içinde açıklanmış olan kamu personeli alımı duyuru işlemlerinde İstanbul KİPTAŞ kuruluşuna KPSS’siz bir şekilde istihdam edilmek üzere üniversite mezunu muhasebe personeli alınacak.

Memur Alımı İlanları KPSS’siz Başvuru Şartları Nelerdir?

Memur alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapacak olanların kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

KİPTAŞ personel alımı için çalışmak isteyenlerin üniversitelerin iktisat, işletme veya maliye bölümlerinden mezun olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin bordro ve ücretlendirme uygulamalarının yapılması ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kamu memur alımı 2022 için çalışmak isteyenlerin uygun organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel personel alımı için görev yapmak isteyenlerin iletişimi kuvvetli, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kurum ve kuruluşlarla yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması gerekiyor.

 

Memur Alımı İlanları

Memur Alımı İlanları 2022

Memur Alımı İlanları Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 29.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP