DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı

Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı

Üniversite personel alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan güncel kamu personel alımı bilgilerinde Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi toplamda 41 memur, işçi ve güvenlik alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:38
Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların rektörlük tarafından belirtilmiş olan genel ve özel şartlara sahip olmaları zorunludur.

Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için Maliye, Muhasebe, Vergi Uygulamaları ve İşletme Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak ve sağlık turizmi alanında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve En az 40 saat Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitimi Sertifikasına sahip olmak. Kongre ve Toplantı Organizasyonları Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikasına sahip olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için kişilerin üniversitemiz merkez ve ilçelerdeki tüm birimlerin açık ve kapalı alanların temizlik işleri, eşya ve evrak taşıma, yemek servisi yapma gibi çeşitli hizmetleri yerine getirmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması ve 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Güvenlik alımı için başvuracakların en az ortaokul mezunu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 65 puan almış olması gerekmekte.

Şoför alımı için adayların en az lise mezunu olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, lise ve dengi okullardan mezunu olması ve 35 yaşından büyük olmaması gerekmekte.

Üniversite kamu personel alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 07.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Resmi başvurular için aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

Müracaat İçin İstenen Belgeler:

KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

Başvuru formu, ( Üniversitemiz web sayfasından temin edilecektir)

Diploma / Geçici Mezuniyet Belgesi sureti veya kare kodlu e-Devlet çıktısı)

Nüfus Cüzdanı fotokopisi

Fotoğraf, (1 adet)

Askerlik Durum Belgesi, (Erkek adaylar için)

Tecrübe belgesi, (istenen unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü)

Adli Sicil Kaydı (E-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir)

Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

Ehliyet istenilen pozisyon için sürücü belgesi,

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP