DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı

Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı

Kamu personeli alımı yapmak amacı ile açıklanmış olan duyurularda Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunacak adayların KPSS (B) grubu puan sıralaması doğrultusunda işe alınacaktır.

Kütahya Dumlupınar üniversitesi işçi, şoför ve güvenlik alımı başvuru şartları

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve son başvuru tarihi itibariyle 35 (Otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak.

Şoför alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve C, D ve E sınıfı ehliyete sahip olması gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle 35 (Otuzbeş) yaşını doldurmamış olmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için kişilerin Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve M.E.B.’dan Onaylı (Katı , Sıvı ve Doğalgaz) Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası veya En az 3308 Sayılı Kanuna Göre Kalorifercilik Dalında
Kalfalık Belgesine Sahip Olmaları gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Temizlik görevlisi ve Kaloriferci olarak çalışmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri durumu bulunmamak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kadrolu işçi, şoför ve güvenlik alımı başvuru bilgileri

Kamu personel alımı son başvuru tarihi 26.01.2022 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda bulunan adrese şahsen iş başvurusu yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Gaz Dağıtım KPSS'siz 10 Memur Alımı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Merkez / KÜTAHYA

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP