DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Metro İstanbul KPSS Şartsız Memur Alımı

Metro İstanbul KPSS Şartsız Memur Alımı

KPSS şartsız memur alımı yapılması amacı ile açıklanmış iş ilanları ile belediyeye bağlı olan metro İstanbul kurumuna kadrolu kamu personeli alimi yapılacak.

ABONE OL
20 Şubat 2022 10:57
Metro İstanbul KPSS Şartsız Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Memur Alımı İle İstanbul Belediyesi İlan Yayınladı

KPSS Şartsız memur alımı ilanları kapsamında kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir. İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından duyurulan bilgilerde, kurum içinde istihdam edilmek üzere eğitim ve özel şartları karşılayan adaylar içinden BIM uzmanı alımı gerçekleştirilecektir.

KPSS Şartsız Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

1. KPSS şartsız memur alımı için iş başvuru yapacakların teknik raporlama yapmak konusunda deneyimli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunulması gerekiyor.

2. Metro İstanbul A.Ş kurumu için çalışacak kişilerin üniversitelerin mimarlık, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve çalışması yapılacak aktivite/faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanması gerekiyor.

3. İBB iş ilanları için çalışacak kişilerin BIM yapı bilgi modellemesi uygulamalarına hakim olmaları, danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4. Tüm başvuru sahiplerinin minimum 2 yıl BİM ile geliştirilen ve uygulanan alt yapı projelerinde çalışmış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması gerekiyor.

Belediye Kamu Personeli Alımı Başvuru Bilgileri

• Başvurular 21 Şubat 2022 tarihinde son bulacaktır.

• İş başvurusu için adayların aşağıda yazılı bulunan internet sitesi üstünden online başvuru yapmaları gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

• Kurum Adresi: Yavuz Selim mahallesi Metro sokak No: 3 Esenler / İstanbul

• Kurum Telefonu: 0 212 568 99 70

 

KPSS şartsız memur alımı

KPSS şartsız memur alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP