DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kiptaş Memur Alımı 2022 İlanları

Kiptaş Memur Alımı 2022 İlanları

Kiptaş memur alımı 2022 ilanları genelinde açıklanmış olan kamu personel alımı ile İstanbul konut imar kurumuna KPSS'siz planlama şefi alınacak.

ABONE OL
15 Mart 2022 11:22
Kiptaş Memur Alımı 2022 İlanları
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Kiptaş Memur Alımı 2022 İlanı Yayınlandı

Kiptaş memur alımı ilanları ile açıklanan kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul konut imar planlama kuruluşu kendi bünyesinde KPSS’siz bir şekilde çalıştırılmak üzere planlama şefi alımı yapacak.

Kiptaş Memur Alımı Başvuru Şartları

Kiptaş memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

KPSS’siz personel alımı için çalışmak isteyen vatandaşların üniversitelerin inşaat mühendisliği veya mimarlık bölümlerinden mezun olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul konut imar kurumu personel alımları için başvuru yapacak kişilerin gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmeli ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul iş ilanları genelinde açıklanmış kamu ilanları için kişilerin ihale, sözleşme ve teknik şartname konularına hakim olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

Kiptaş Memur Alımı

Kiptaş Memur Alımı 2022

İstanbul Konut İmar Personel Alımı Başvuru Tarihi

Son başvuru tarihi 18.03.2022

İş başvurusu için adayların aşağıda bulunan kurum internet sitesi üzerinde online başvuru gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP