DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Puanı İle Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Puanı İle Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü güncel olarak yayınlamış olduğu duyurular ile birlikte bünyesinde görevlendirilmek üzere 224 adet sözleşmeli personel pozisyonuna Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle personel alımı yapılacak.

ABONE OL
15 Nisan 2022 08:20
Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Puanı İle Personel Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Başvuru İşlemleri Başladı

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B başvuru işelmleri kapsamında, genel müdürlük bünyesinde Taşra teşkilatında istihdam edilecek 224 adet sözleşmeli personel pozisyonuna Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından doğrudan yapılacak merkezi yerleştirme ile personel istihdam edilecektir.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Personel Alımı Başvuru Şartları

Ulaştırma, Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Beton Teknolojisi, Hazır Beton Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat,Ekonomi ve İdari Bilimler, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Ekonomi Politik ve Toplum Felsefesi Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İşletme-Ekonomi, işletme-İktisat, Ekonomi ve Finans Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Çalışma Ekonomisi lisans programından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Puanı İle Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Puanı İle Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 2022 ÖSYM KPSS B Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 21.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP