DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

İstanbul Belediyesi KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

Kamu memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan duyurular ile İstanbul belediyesi KPSS Şartsız olarak kadrolu destek personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
20 Şubat 2022 12:05
İstanbul Belediyesi KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Memur Alımı İle İstanbul Belediyesi İlan Yayınladı

Kamu memur alımı genelinde resmi olarak yapılan iş ilanları ile birlikte personel alımları yapılacak. Açıklanan bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul personel yönetim (İSPER) kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ve sınavsız olarak numune alma ve analiz görevlisi alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

2022 Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu memur alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olanların 20 ile 35 yaş arasında olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekmekte.

İstanbul belediyesi personel alımı için vatandaşların en az sağlık meslek, kimya, meslek ve bunların teknik liselerinden mezun olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

İSPER işçi alımı genelinde açıklanmış ilanlar için çalışmak isteyenlerin numune ve analiz yapmak konularında deneyim sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Kamu personeli alımı dahilinde görev almak isteyen şahısların işletme içinden ve dışından numune almaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Personel yönetimi kurumu alım işlemleri için başvuruda bulunacakların görevi ile ilgili araç, gereç ve ilaçların temini için teklifte bulunması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

Tüm bay ve bayan başvuru gerçekleştirecek kişilerin değerlendirme programına göre gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması gerekiyor.

Belediye işçi alımı geneli içinde açıklanan ilan için adayların kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edebilmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İstanbul Belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Alanya belediyesinin iş ilanları başvuru süreci 23 Şubat 2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden işlem yapması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Telefon Numarası

444 77 33

 

kamu memur alımı

kamu memur alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP