DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Güncel KPSS Memur Alımı

Kamu Kurumuna Güncel KPSS Memur Alımı

KPSS memur alımı ilanları içinde yayınlanmış kamu personel alımı ile birlikte İstanbul Beykoz belediyesi KPSS 70 puan ile müfettiş yardımcısı alınacak.

ABONE OL
21 Şubat 2022 08:40
Kamu Kurumuna Güncel KPSS Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Memur Alımı Yapılacak

KPSS memur alımı geneline duyurusu gerçekleştirilen iş ilanları ile İstanbul Beykoz belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS 70 puan şartı ile beraber 5 adet 7 nci dereceli Müfettiş Yardımcısı alınacaktır.

KPSS Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1. En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. Giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01.01.1987 tarihi ve daha sonra doğanlar) ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4. Müfettiş olarak görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hali bulunmamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5. ÖSYM tarafından (A) grubu kadrolar için 2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından birisine katılmış olup, KPSSP31 veya KPSSP48 puan türlerinin birinden en az 70 puan almış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6. Bu sınava daha önce katılmamış veya en fazla bir defa katılmış olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

7. Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Güncel Belediye Memur Alımı Bilgileri

• Son başvuru tarihi 2 Şubat 2022 olarak açıklandı.

• Başvuru işlemleri için bütün adayların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen iş başvurusu yapması gerekiyor.

• Beykoz Belediye Başkanlığı-Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Cad. No:43 Beykoz/İSTANBUL

• Yazılı sınav (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır.

• Yazılı sınav 13.03.2022 tarihi Pazar günü saat 14.00’ de yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

Beykoz Belediyesi Personel Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

1. Aday tarafından bizzat doldurulup imzalanacak Başvuru Formu (Başvuru esnasında veya www.beykoz.bel.tr internet adresinden temin edilebilir).

2. Yükseköğrenim diploması veya geçici mezuniyet belgesini aslı, fotokopisi veya Teftiş Kurulu Müdürlüğünce onaylanmış örneği; denklik belgesi sunulacak olması durumunda ise yetkili makam tarafından tasdik edilen denklik belgesinin aslı, fotokopisi veya Teftiş Kurulu Müdürlüğünce onaylanmış örneği.

3. Son altı ay içerisinde çekilmiş 4,5×6 ebadında 6 adet fotoğraf.

4. Aday tarafından el yazısı ile yazılmış ve imzalanmış özgeçmişi.

5. Giriş sınavı ilanın yapıldığı tarihte geçerli olan (A) Grubu KPSS Sonuç Belgesinin, ÖSYM internet sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı.

6. Adayın askerlikle ilişiğinin ve müfettişlik mesleğini yapmasına engel teşkil edecek bir sağlık probleminin olmadığına ve herhangi bir kuruma hizmet taahhüdü altında bulunmadığına dair beyanı.

 

kpss memur alimi

KPSS Memur Alımı ne zaman

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP