DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu KPSS’siz Lisans Memur Alımı

Kamu Kurumu KPSS’siz Lisans Memur Alımı

Memur alımı için bildirilmiş kamu personeli alımı 2022 ilanları genelinde İstanbul belediyesi içinde çalıştırılmak için KPSS'siz satın alma uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
27 Mart 2022 15:54
Kamu Kurumu KPSS’siz Lisans Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı Kamu Lisans KPSS’siz İlanlar

memur alımı kapsamında duyurulmuş kamu personel alımı 2022 ilanları dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile KPSS şartsız bir şekilde satın alma uzmanı alımı yapılacak.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Memur alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin Ürün ve Hizmet Satın alma, tedarikçi yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Belediye memur alımı için adayların araştırmacı, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, planlama ve organizasyon becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

3. Kamu alımları için kişilerin yıllık bütçe ve planları değerlendirerek satın alma planlarının hazırlanması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

4. İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyen adayların Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

5. Kamu personeli alımı ilanları için çalışmak isteyen kişilerin Piyasa araştırması, fiyat analizi yapabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

6. İBB iş ilanları için başvuru düzenleyeceklerin Teknik şartname, idari şartname ve sözleşme süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

Memur Alımı

Memur Alımı 2022

Memur Alımı KPSS’siz Kamu Başvuru Bilgileri Nedir?

• Son başvuru tarihi 01.04.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

• İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP