DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Güncel KPSS’siz Büro Memuru Alımı

Kamu Güncel KPSS’siz Büro Memuru Alımı

Büro memuru alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı 2022 ilanları ile İstanbul personeli yönetimi İSPER bünyesine KPSS'siz olarak memur alımı yapılacak.

ABONE OL
30 Mart 2022 10:03
Kamu Güncel KPSS’siz Büro Memuru Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Büro Memuru Alımı KPSS’siz 2022 İlanları

Büro memuru alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan resmi kamu personeli alımı 2022 ilanları ile İstanbul personeli yönetimi İSPER birimlerine KPSS’siz olacak şekilde memur alımı gerçekleştirilecektir.

Büro Memuru Alımı 2022 Başvuru Şartları Nedir?

Büro memuru alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İSPER personel alımı için çalışmak isteyenlerin kurumu için istatistiklerin tutulması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İstanbul personel yönetimi ilanları için kişilerin yönerge, organizasyon yapısı, çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen uygulamalarını bilmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı 2022 ilanları için görev yapmak isteyenlerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az ön lisans mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Büro Memuru Alımı

Büro Memuru Alımı 2022

Büro Memuru Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 3.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP