DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Güncel İSTAÇ Memur Alımı

Kamu Güncel İSTAÇ Memur Alımı

Memur alımı gerçekleştirmek amacı ile bildirilen duyuruda, İSTAÇ İstanbul çevre yönetimi birimlerine kadrolu olarak büro personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
14 Mayıs 2022 10:33
Kamu Güncel İSTAÇ Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı Kamu Güncel İSTAÇ Duyurusu

Memur alımı yapmak amacı ile açıklanmış bulunan alım bilgileri ile İSTAÇ İstanbul çevre yönetimi bünyesine daimi büro personeli alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Kamu Güncel İSTAÇ Başvuru Şartları

1. İSTAÇ personel alımı için çalışacakların 25 ile 35 yaşlarında olmaları, Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2. Kamu personel alımı için çalışacakların başvuru yapacakların en az lise mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. İstanbul çevre yönetimi alımları için kişilerin nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi gerekiyor.

4. Büro işlerinde en az 1 yıl deneyimli olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve insan ilişkileri ile iletişim becerisini kapsayan sosyal iletişim becerisine sahip olması gerekiyor.

 

Kamu Güncel İSTAÇ Memur Alımı

Kamu Güncel İSTAÇ Memur Alımı

Memur Alımı Kamu Güncel İSTAÇ Başvuru Bilgileri

• İSTAÇ kurumu son başvuru tarihi 17.5.2022 olarak açıklandı.

• Belediye personel alımı İSTAÇ iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Gaz Dağıtım KPSS'siz 10 Memur Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP