DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Belediye KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 2022

Kamu Belediye KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 2022

KPSS şartsız kamu personel alımı 2022 için açıklanmış bulunan iş ilanları duyurusunda Muğla Milas belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 49 daimi işçi alımı, şoför alımı, mühendis alımı ve memur alımı yapılacak.

ABONE OL
31 Mart 2022 16:00
Kamu Belediye KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 2022
2

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

KPSS şartsız kamu personel alımı 2022 ilanları genelinde açıklanmış olan duyurular ile birlikte Muğla Milas belediyesi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı, şoför alımı, mühendis alımı ve memur alımı gerçekleştirilecek.

KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

KPSS şartsız kamu personel alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların gerekli eğitim şartlarını taşımaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

Kamu memur alımı için çalışmak isteyenlerin veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması gerekiyor.

Belediye sürekli işçi alımı ilanları için görev yapmak isteyenlerin en az ilkokul mezunu olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

Belediye şoför alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin bütün kişilerin sorumlu olduğu aracı periyodik bakımlarını takip etmek ve bakıma götürmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

KPSS Şartsız

KPSS Şartsız memur

Muğla Milas belediyesi Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 07.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Hisarbaşı Hoca Bedrettin Mahallesi Belediye Caddesi No: 30 Milas

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP