DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Biyotıp Merkezi KPSS’siz Memur Alımı

İzmir Biyotıp Merkezi KPSS’siz Memur Alımı

Memur alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İzmir Biyotıp Merkezi bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu KPSS şartsız personel alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
31 Mayıs 2022 18:30
İzmir Biyotıp Merkezi KPSS’siz Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı İzmir Biyotıp Merkezi Duyurusu

Memur alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İzmir Biyotıp Merkezi birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi KPSS şartsız personel alımı yapılacağı bildirildi.

Memur Alımı İzmir Biyotıp Merkezi Başvuru Şartları

Biyotıp merkezi personel alımı için kişilerin kurumun gelişme stratejisinin geliştirilmesi ve belirlenmesi konusundaki çalışmalara destek olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve projelerin genel işleyişlerinin takibini yapması gerekiyor.

Genom merkezi alımları için şahısların performans yönetimi sürecini yürütmek ve gerekli raporlamaları yapması, Word ve Excel gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve üniversitelerin temel bilim, mühendislik veya iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

İzmir personel alımı için vatandaşların gerekli olan çalışma hazırlıklarını yürütmesi ve ilgili raporları hazırlaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve projelerin mali ve idari yönetimine destek vermesi gerekiyor.

Biyotıp kurumu personel alımı için kişilerin iş süreçlerini analiz etmek ve verimliliğe katkı sağlayacak süreçleri geliştirmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kamu mevzuatlanna ve ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması gerekiyor.

 

İzmir Biyotıp Merkezi KPSS’siz Memur Alımı

İzmir Biyotıp Merkezi KPSS’siz Memur Alımı

Memur Alımı İzmir Biyotıp Merkezi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 4.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Dokuz Eylül üniversitesi 15 Temmuz sağlık ve sanat kampüsü Mithatpaşa Caddesi No: 58 Balçova/İzmir

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP