DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman Memur Alımı KPSS Şartsız Duyurusu

İzelman Memur Alımı KPSS Şartsız Duyurusu

İzelman memur alımı genelinde İzmir büyükşehir belediyesi tarafından açıklanmış olan bilgilerde, kurum içinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız büro personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
28 Nisan 2022 12:49
İzelman Memur Alımı KPSS Şartsız Duyurusu
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman Memur Alımı Yapacak

İzelman memur alımı kapsamında İzmir belediyesi başkanlığının açıklanmış olduğu bilgilerde, kurum içinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız büro personeli alımı yapılacak.

İzelman Memur Alımı Başvuru Şartları

İzelman personel alımı için başvuru yapacakların lisans mezunu olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve yönerge, organizasyon yapısı, çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen uygulamalarını bilmesi gerekiyor.

İzmir belediyesi memur alımı için kişilerin yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve 18 yaşından büyük olması gerekiyor.

Güncel İzmir duyuruları için başvuru yapmak isteyen şahısların genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirmesi gerekiyor.

Bay ve bayan adayların rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edebilmeli ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak olan vatandaşların araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

 

İzelman Memur Alımı KPSS Şartsız Duyurusu

İzelman Memur Alımı KPSS Şartsız Duyurusu

 

İzelman Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 29.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollayarak yapmaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP