DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Ulaşım Hizmetleri Memur Alımı 2022- Başvuru Şartları

İstanbul Ulaşım Hizmetleri Memur Alımı 2022- Başvuru Şartları

Memur alımı 2022 kapsamında açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanları ile birlikte İstanbul ulaşım hizmetleri kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz personel alacak. Başvuru şartları nedir?

ABONE OL
8 Mart 2022 23:14
İstanbul Ulaşım Hizmetleri Memur Alımı 2022- Başvuru Şartları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı KPSS’siz Yapılacak

Memur alımı 2022 ilanları geneli içinde açıklanan duyurularda İstanbul ulaşım hizmetleri kuruluşu kendi birimlerinde daimi kadroda istihdam edilmek üzere KPSS şartsız olarak insan kaynakları şefi alımı gerçekleştirecek.

Memur Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Personel yönetimi, şirketin güncel ve hedefleri doğrultusunda oluşacak personel alımının yapılması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Bordro ve ücretlendirme uygulamalarının yapılması, performans değerlendirme, norm kadro çalışmalarının yapılması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Şirkete uygun organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş, tercihen yabancı dil olarak ingilizce diline hakim ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Yönetme yetisine sahip, iletişimi kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm resmi kurum ve kuruluşlarla yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

 

memur 1

memur alımı

Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 10.3.2022 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri için adayların aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP