DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Dijital Medya Belediye Memur Alımı

İstanbul Dijital Medya Belediye Memur Alımı

İstanbul dijital medya ticaret anonim şirketi tarafından açıklanmış olan resmi kamu personel alımı ilanları ile kendi bünyesine hakediş personeli alımı yapacak.

ABONE OL
25 Mart 2022 19:57
İstanbul Dijital Medya Belediye Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Dijital Medya Belediye Memur Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

İstanbul dijital medya kurumu tarafından yayınlanmış olan son dakika memur alımı ilanları ile beraber kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak hakediş personeli alımı gerçekleştirilecektir.

İstanbul Dijital Medya Belediye Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul dijital medya memur alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye memur alımı ilanları için çalışmak isteyen kişilerin en az önlisans mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve bordro ve ücretlendirme uygulamalarının yapılması gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı için görev alacak olanların uygun organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekiyor.

Son dakika kamu personel alımı için çalışmak isteyen kişilerin görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Windows, Word, Excel, PowerPoint vb. programlara iyi düzeyde hakim olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

 

Belediye Memur Alımı

Belediye Memur Alımı ilanları

İstanbul Dijital Medya Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 29.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP