DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Bilişim İSBAK Lisans Mezunu Memur Alımı

İstanbul Bilişim İSBAK Lisans Mezunu Memur Alımı

Lİsans mezunu memur alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Bilişim İSBAK bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz AR-GE müdürü alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
23 Mayıs 2022 00:05
İstanbul Bilişim İSBAK Lisans Mezunu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lİsans Mezunu Memur Alımı İstanbul Bilişim İSBAK Duyurusu

Lİsans mezunu memur alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İstanbul Bilişim İSBAK birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS’siz AR-GE müdürü alımı yapılacağı bildirildi.

Lİsans Mezunu Memur Alımı İstanbul Bilişim İSBAK Başvuru Şartları

İSBAK personel alımı başvuru işlemleri için Adayların mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tercihen Elektrik/Elektronik/Elektronik haberleşme/Bilgisayar/ vb. Mühendislik alanlarından mezun olması gerekiyor.

İstanbul bilişim kurumu alımları için kişilerin rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve AR-GE merkezi yönetimi yapabilecek denetime sahip olması gerekiyor.

Lisans mezunu memur alımı başvuru yapmak isteyen adayların kurumsal olarak risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapması, Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve en az 10 yıl müdür ve üstü düzeyde yöneticilik yapmış olması gerekmekte.

Son dakika personel alımı için çalışmak isteyen adayların araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve teknoloji alanında en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip olması gerekiyor.

 

İstanbul Bilişim İSBAK Lisans Mezunu Memur Alımı

İstanbul Bilişim İSBAK Lisans Mezunu Memur Alımı

Lİsans Mezunu Memur Alımı İstanbul Bilişim İSBAK Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP