DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Sınavsız Memur Alımı 2022

İstanbul Belediyesi Sınavsız Memur Alımı 2022

Memur alımı 2022 yılı için açıklanan iş ilanları ile birlikte İstanbul belediyesi kuruluşu olan İSPER bünyesine KPSS şartsız ve sınavsız olarak 5 destek personeli alınacak.

ABONE OL
22 Şubat 2022 13:07
İstanbul Belediyesi Sınavsız Memur Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı 2022 İle İstanbul Belediyesi İlan Yayınladı

Memur Alımı 2022 yılı genelinde resmi olarak açıklanmış olan iş ilanları ile beraber personel alımları yapılacak. Duyurusu gerçekleştirilen bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi iştiraki olan (İSPER) kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu işçi alımı yapılacak.

Memur Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Memur alımı 2022 yılı için iş başvurusu yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmış olmaması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İSPER personel alımı için çalışmak isteyenlerin en az ilkokul mezunu olmaları, görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve levazım ambalaj iş ve işlemleri konusunda deneyimli olmaları gerekiyor.

İstanbul büyükşehir belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması gerekiyor.

Kamuya personel alımı ilanları genelinde başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Güven Su 2022 Memur Alımı

İş başvurusu düzenlemek isteyen kişilerin genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılmasını sağlamalı, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

İSPER Personel Alımı Başvuru Bilgileri

İSPER personel alımı iş ilanları başvuru süreci 24 Şubat 2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden işlem yapıması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Telefon Numarası

444 77 33

 

Memur Alımı 2022

Memur Alımı 2022 başvuru

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP