DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi KPSS’siz Lise Mezunu Memur Alımı

İstanbul Belediyesi KPSS’siz Lise Mezunu Memur Alımı

İstanbul Belediyesi lise mezunu memur alımı yapılması için yayınladığı kamu personeli alımı ilanları ile kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız olarak çağrı merkezi operatörü alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
19 Mart 2022 16:00
İstanbul Belediyesi KPSS’siz Lise Mezunu Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Memur Alımı KPSS’siz İlanları Yayınlandı

Lise mezunu memur alımı yapılması için açıklanan resmi kamu ilanları ile beraber İstanbul büyükşehir belediyesi kendi bünyesi içinde çalıştırılmak amacı ile KPSS şartı olmadan çağrı merkezi operatörü alımı yapacak.

Lise Mezunu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Lise mezunu memur alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların İstanbul’umuzun Çözüm Merkezi için hizmet odaklı çalışabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi memur alımı 2022 ilanları için görev almak isteyenlerin 7/24 vardiyalı şekilde çalışabilecek esnek çalışmaya sıcak bakan ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kamu personeli alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin 18-30 yaş arasında olması, alanında deneyimli olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların telefonda etkili iletişim kurabilecek güçlü ifade yeteneğine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Vatandaş görüşmelerinin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Vatandaşın soru ve sorunlarına çözüm bulunarak bilgi verilmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Beklenen hizmet ve kalite standartlarını karşılayarak vatandaş güveninin sağlanması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Lise Mezunu Memur Alımı

Lise Mezunu Memur Alımı 2022

Lise Mezunu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 30.3.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP