DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER AŞ KPSS’siz Memur Alımı 2022

İSPER AŞ KPSS’siz Memur Alımı 2022

KPSS'siz memur alımı 2022 kapsamında açıklanmış olan resmi iş ilanları ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER AŞ kurumuna daimi kurumsal iletişim müdürü alınacaktır.

ABONE OL
3 Mart 2022 21:32
İSPER AŞ KPSS’siz Memur Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Memur Alımı 2022 İlanları

KPSS’siz memur alımı 2022 ilanları genelinde açıklaması gerçekleştirilen bilgiler ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız ve ssınavsız olarak sürekli şekilde kurumsal iletişim müdürü alımı gerçekleştirilecek.

KPSS’siz Memur Alımı 2022 İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

KPSS’siz memur alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin ilgili bölümlerden lisans ve üzeri mezuniyete sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

İstanbul Belediyesi Personel Alımı 2022 İlanları – Okumak İçin Tıklayınız

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin kurum içinde yazı işlerini takip edebilmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmış olmaması gerekiyor.

 

KPSS'siz Memur Alımı 2022

KPSS’siz Memur Alımı 2022 ilan

 

İSPER personel alımı için görev yapmak isteyen vatandaşların kurum içinde gerekli organizasyonları düzenleyebilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmeli gerekiyor.

Güncel ilanları ile birlikte başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin görsel ve yazılı basın ilişkilerinin takibini yapabilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi gerekiyor.

İletişim personeli alımları için işlem yapmak isteyen kişilerin değerlendirme çalışması yapılacak aktivite/faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapmalı, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı Bilkent Memur Alımı

 

Kamu Kurumuna 8000 TL Maaş İle Personel Alımı – Okumak İçin Tıklayınız

İSPER AŞ Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Kamu personel alımı iş ilanları başvurusu 7.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurum sitesi üzerinden işlem yapılması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP