DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güncel Personel Alımı 2022

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güncel Personel Alımı 2022

Güncel personel alımı 2022 kamu ilanları ile birlikte açıklanmış duyurularda, Hacı Bayram Veli Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 kamu personeli alımı yapacak.

ABONE OL
17 Mart 2022 21:38
Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güncel Personel Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel Personel Alımı 2022 İlanları

Güncel personel alımı 2022 ilanları içerisinde açıklanmış olan bilgilerde, Hacı Bayram Veli Üniversitesi rektörlüğü birimleri içinde görev verilmek üzere belirtilen pozisyonlara toplam 8 (sekiz) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Güncel Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunu olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

NET, java veya diğer programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belgelendirmek ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Sistem programlama konularında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

MS Windows Server 2008, 2012 2016 işletim sistemlerinin kurulum, yapılandırma, güncelleme, yönetimi konusunda ve ortaya çıkabilecek problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda bilgi sahibi olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Microsoft Active Directory altyapısının kurulum, yapılandırma, güncelleme, yönetimi konusunda ve ortaya çıkabilecek problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda bilgi sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

VMware ESXi sunucu sanallaştırma konusunda kurulum, yapılandırma ve yönetimi konusunda bilgi sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Tercihen Linux İşletim sistemleri (Redhat, Centos, Debian vb.) kurulum, yönetim ve bakım konusunda bilgi sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Hacı Bayram Veli Üniversites Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 22.3.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Güncel personel alımı

Güncel personel alımı 2022

Müracaat İçin İstenen Belgeler

KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

Başvuru Formu ( Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir. https://hacibayram.edu.tr/personel/idari-personele-iliskin-matbu-formlar)

Diploma Örneği

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir)

İstenilen programlama diline ilişkin belge/belgeler ile dil yeterlilik belgesi (İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP