DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Espark kurumuna sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı

Espark kurumuna sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı

Belediye personel alımı geneli içinde açıklanmış olan bilgilerde Eskişehir belediyesi espark kurumu için görevlendirilmek üzere sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:35
Espark kurumuna sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Espark kurumuna sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin en az ön lisans mezunu olmaları gerekmekte.

Eskişehir belediyesi espark memur alımı başvuru şartları

Espark kurumuna sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Belediye personel alımı geneli içinde açıklanmış olan personel alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Eskişehir belediyesi espark kurumu için görevlendirilmek üzere yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Sınavsız ve KPSS şartı istenmeden memur alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin en az ön lisans mezunu olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Eskişehir belediyesi espark memur alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Espark personel alımı başvuru bilgileri

Kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 13.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli olan başvuru işlemleri için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekiyor.

[email protected]

veri 1

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP