DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az İlkokul Mezunu Uzman Erbaş, Sözleşmeli Er ve Sivil Memur Alımları Bitiyor

En Az İlkokul Mezunu Uzman Erbaş, Sözleşmeli Er ve Sivil Memur Alımları Bitiyor

Askeri Personel Alımları Uzman Erbaş, Sözleşmeli ve Sivil Memur Alımı Başvuruları Devam Etmekte Olup Askeri Personel Alımlarının Şartları Neler Kimler Başvuruda Bulunabilir. Tüm Detayları ile…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:18
En Az İlkokul Mezunu Uzman Erbaş, Sözleşmeli Er ve Sivil Memur Alımları Bitiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Savunma Bakanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilanlara göre Nisan ayında  Askeri ve Sivil Memur alımları devam etmekte. Alımı yapılacak olan uzman erbaş, sözleşmeli er ile sivil memur alımlarına ilişkin olarak şartlar nelerdir.

Milli Savunma Bakanlığı 2019-1 dönem sözleşmeli er personel alımı (Kara,Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları) yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilkokul mezunu adaylar başvuruda buluna bileceklerdir.

Genel Şartlar: Askerliğini bitirmiş veya askere gitmemiş adaylar başvuruda bulunabilirler. (Deniz, Hava ve Kara Kuvvetleri Komutanlıklarında) istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezun adaylar ve lise, önlisans, ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Sahil Güvenlik Komutanlığı: En az lise mezunu adaylar KPSS 60 puan almış olması gerekmekte. Görevlendirilecek olan  İstanbul, Nerobet Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Muğla, Mersin ve Trabzon illerinde memur alımı yapılacak olup başvurular 12 Nisan Cuma günü sona ermektedir.Başvurular resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Lise mezunu olan adayların kadro dağılımları: 2 büro personeli, 2 elektrikçi, 1 bilgisayarcı, 2 motor, 1 badana/boyacı, 2 elektronikçi, 1 sıhhı tesisatçı, 1 ambar memuru, 1 garson ve 13 hizmetli alımı gerçekleştirilecektir.

Önlisans mezunlarının kadro dağılımları: Adalet meslek yüksek okulu mezunu 1 büro memuru, Yüksek okul adalet programı 1 dava takip, Meslek yüksekokulu 3 bilgisayarcı, 2 elektirik, 2 inşaat, 1 video montajcı, 2 haritacı bölümlerinden mezun olanlar başvuruda buluna bilirler. Kamu personeli olacak adaylar başvuru tarihlerini kaçırmamalıdır.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Ulaşım KPSS'siz Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP