DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı

Edremit belediyesi başkanlığı yayınlamış olduğu güncel kamu personel alımı ile birlikte kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz memur alımı yapacak.

ABONE OL
23 Nisan 2022 17:20
Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı Duyurusu

Edremit belediyesi başkanlığı açıklamış olduğu kamu personel alımı ile beraber kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS’siz memur alımı gerçekleştirecek.

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı Başvuru Şartları

Belediye memur alımı başvuru yapmak isteyenlerin en az 18 yaşında olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin Edremit ilçe sınırları içinde yaşıyor olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

Güncel personel alımı duyurusu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olmaları gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve personel ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları gerekiyor.

Balıkesir belediyesi işçi alımı için kişilerin işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

 

Edremit Belediyesi KPSS'siz Memur Alımı

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı

 

Edremit Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 26.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Hamidiye mahallesi Eski PTT caddesi No: 1 Edremit/Balıkesir

İlginizi Çekebilir:  Urla Belediyesi Güncel Kamu Memur Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP