DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DSİ Devlet Su İşleri İŞKUR Memur Alımı

DSİ Devlet Su İşleri İŞKUR Memur Alımı

İŞKUR memur alımı 2022 ilanları kapsamında yayını yapılan duyurular ile DSİ Devlet Su İşleri GAP 15. bölge müdürlüğüne kamu personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
7 Nisan 2022 23:08
DSİ Devlet Su İşleri İŞKUR Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR Memur Alımı DSİ Devlet Su İşleri İlanları

İŞKUR memur alımı 2022 ilanları ile birlikte açıklaması gerçekleştirilen duyurular kapsamında DSİ Devlet Su İşleri GAP 15. bölge müdürlüğüne kadrolu olarak güncel kamu personel alımı yapılacak.

İŞKUR Memur Alımı DSİ Devlet Su İşleri İlanları Başvuru Şartları

İŞKUR memur alımı DSİ Devlet Su İşleri kamu personel alımı için iş başvurusu yapacakların Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki engelli işçi ilanlarına başvurularda alt puan barajı aranmamakla birlikte, başvuracak kişilerin EKPSS’ye girmiş olmaları gereklidir ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

DSİ memur alımı 2022 için çalışmak isteyenlerin EKPSS’ye tabi engelli işçi ilanlarına başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçecektir ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Devlet su işleri memur alımı için başvuru yapacak olan vatandaşların Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları ilana işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

ÖSYM tarafından 2020 yılında ön lisans düzeyinde yapılan EKPSS sınavına girmiş olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İşe alınacak işçilerin deneme süresi Dört (4) ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akitleri bildirim süresine gerek olmaksızın tazminatsız feshedilecektir ve Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

 

İŞKUR Memur Alımı

İŞKUR Memur Alımı 2022

İŞKUR Memur Alımı DSİ Devlet Su İşleri İlanları Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 11.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP