DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Memur alımı için açıklanmış olan bilgilerde, Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri bünyesine çalıştırılmak için KPSS şartsız memur alımı yapılacak.

ABONE OL
26 Mayıs 2022 11:32
Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Duyurusu

Memur alımı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri birimlerinde görevlendirilmek için KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilecek.

Memur Alımı Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Başvuru Şartları

İktisadi ve idari Bilimler Bölümü iktisat veya Maliye Mezunu Olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve analitiklerini tasarlamak ve ihtiyaçlar doğrultusunda raporları geliştirip, analiz etmesi gerekmekte.

Finansal raporlama ve finansal kontrol konularında tecrübe sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve bilgisayarlı Muhasebe Alanında En Az 5 yıl Deneyimli olmaları gerekiyor.

En az 2 yıl muhasebe ya da finans alanında tecrübe sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mali Tablolar ve fiyat yönetiminde deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

Sorumluluk sahibi olmaları ayrıca iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Nctsis, SAPIERP, Logo Tiger ve Micro programlarına hakim olmaları gerekiyor.

Birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve faturadan beyanname aşamasına kadar tüm muhasebe organizasyonuna hakim olmaları gerekiyor.

 

Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

Memur Alımı Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP