DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Baysan kurumu KPSS'siz kamu memur alımı ilanı

Baysan kurumu KPSS'siz kamu memur alımı ilanı

KPSS'siz kamu memur alımı gerçekleştirilmesi için bildirilmiş güncel iş ilanları duyuru işlemlerinde İzmir Baysan kuruluşuna satış temsilcisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:56
Baysan kurumu KPSS'siz kamu memur alımı ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz kamu personel alımı başvuru şartları
 

1.    İzmir iş ilanları genelinde çalışmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

2.    Baysan personel alımı için çalışmak isteyenlerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve görevlendirildikleri birimlerde düzenli çalışmaları gerekiyor.

3.    Kamu kurumu iş ilanları için çalışmak isteyen kişilerin görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması gerekiyor.

4.    Belediye eleman alımları için görev almak isteyenlerin iletişim becerileri güçlü olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi personel alımı başvuru bilgileri

•    Başvurular 6.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

•    Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

www.baysanizmir.com.tr

kamu memur 1

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP