DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı daimi memur alımı

Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı daimi memur alımı

Bakanlık memur alımı kapsamında açıklanan bilgiler içinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında istihdam edilmek üzere 15 Aile ve Sosyal Hizmetler Müfettiş Yardımcısı alınacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:38
Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı daimi memur alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı daimi memur alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların Sosyal Hizmet, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çocuk Gelişimi, Psikoloji ve Sosyoloji alanlarında en az dört yıl eğitim veren bölüm mezunları olması gerekiyor.

KPSS şartı istenmeden kamuya sosyal yardım görevlisi alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Sosyal Hizmet, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çocuk Gelişimi, Psikoloji veya Sosyoloji alanlarında en az dört yıl lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

KPSS P-48 puan türünden 70 (yetmiş) ve üzerinde puan almış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olması ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Başvuru işleminin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumludur ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Birden fazla bölüm mezunu olan adaylar sadece bir bölüm için müracaatta bulunacaklardır ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Urla Belediyesi Güncel Kamu Memur Alımı

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

İletişim Bilgileri:

İzmir Cad. No:41 Kızılay 06420 Çankaya/ANKARA)

Telefon: 0 (312) 408 75 00

E-Posta: [email protected]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP