DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Zara Belediye Personel Alımı

Zara Belediye Personel Alımı

Sivas ili Zara belediye personel alımı için ilk defa atanmak şartı ile bir iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanında KPSS olarak en az 55 puan şartı verildi. İstihdam edilecek olan personel belediyede memur kadrosunda görevlendirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:17
Zara Belediye Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sivas Zara Belediyesi Personel Alımı

Sivas Zara belediyesi ilk defa atanmak şartı ile bir iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanında KPSS olarak en az 55 puan şartı verildi. İstihdam edilecek olan personel belediyede memur kadrosunda görevlendirilecek.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:

a. İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak.

b. 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

Başvuru sırasında;

1. Başvuru Formu Kurumumuzdan veya belediyemiz www.zara.bel.tr internet adresinde temin edilecektir.

2. Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

4. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

5. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı

6. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

7. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

8. 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

9. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

1 14

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 03/08/2020 tarihinden 07/08/2020 Cuma günü saat 17:00’a kadar (mesai saatlerinde 08:00-12:00 / 13:00-17:00 arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylar başvuru belgelerini:

1. Elektronik ortamda,Belediyemiz www.zara.bel.tr internet adresine veya [email protected] e-mail adresine ,

2. Zara İlçesi Kızılırmak Mahallesi Emniyet Sokak No:2 Zara/SİVAS adresindeki Zara Belediye Başkanlığı Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapabileceklerdir.(Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

3. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

4. Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

SINAVIN YERİ, ZAMANI VE KONULARI:

Zara Belediyesi Hizmet Binasında (Zara / SİVAS) memur alımı için 14/08/2020 Cuma günü saat 09:00’da başlamak üzere sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.

Sınav Konuları:

1. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası

2. Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

3. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu Mahalli İdareler ile ilgili Temel Mevzuat konuları ile Kadro unvanına ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini kapsar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP