DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yüz Yüze Destek Personeli Alımı

Yüz Yüze Destek Personeli Alımı

Belediye kurumu Yüz Yüze Destek Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS'siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 2 adet Yüz Yüze Destek Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Yüz Yüze Destek Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüz Yüze Destek Personeli Alımı

Belediye kurumu Yüz Yüze Destek Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS’siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 2 adet Yüz Yüze Destek Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

2 adet Yüz Yüze Destek Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 23.05.2021 olarak açıklanmıştır.

2 adet Yüz Yüze Destek Personeli alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılmakta olan mail adresine özgeçmişlerini yollamarı zorunludur.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper destek 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Yüz Yüze Destek Personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Yüz Yüze Destek Personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3. Yüz Yüze Destek Personeli yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Yüz Yüze Destek Personeli duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5. Yüz Yüze Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

6. Yüz Yüze Destek Personeli duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yüz Yüze Destek Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

2. Yüz Yüze Destek Personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3. Yüz Yüze Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. Yüz Yüze Destek Personeli resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. Yüz Yüze Destek Personeli ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP