DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yüksek Teknoloji Kurumu Kamu Personel Alımı İlanları

Yüksek Teknoloji Kurumu Kamu Personel Alımı İlanları

Güncel haberler ile açıklanmış bulunan duyurularda İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü birimlerine Sözleşmeli Personel istihdamına İlişkin Esaslar dahilinde kadrolu programcı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Yüksek Teknoloji Kurumu Kamu Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanmış ilanlar için görev almak isteyen vatandaşların 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Kanunları kapsamında gerçekleştirilecek olan arşiv araştırması sonucunun olumlu olması, 2020-KPSS, KPSS P3 puanına sahip olmaları gerekiyor.

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ PERSONEL ALIMI

•    Teknoloji Enstitüsü iş başvurusu için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvurular direk olarak kuruma şahsen yapılacaktır.

http://www.iyte.edu.tr/

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Programcı alımı için başvuru yapacakların ekip çalışmasına uygun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, disiplinli ve gelişime açık olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    İzmir teknoloji kurumu için görev almak isteyenlerin problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması ve Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Kamu personeli alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin esnek çalışma saatlerine uyumlu, kamusal haklardan mahrum olunmaması, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Ensitütü iş ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin iş birimlerine verimlilik sağlayacak proje önerileri oluşturması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Bütün adayların yazılım mimarisinin daha verimli ve yenilikçi yapılabilmesi için öneriler oluşturmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP