DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yüksek Maaş İle Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı

Yüksek Maaş İle Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi 2 adet çevre mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Yüksek Maaş İle Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüksek Maaş İle Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi 2 adet çevre mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Gündoğdu Turgut mahallesi Köseilyas caddesi No: 100 Süleymanpaşa – Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Sezai Yazıcı

Telefon: 0 850 450 65 43 

cevre1

cevre2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

7 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Su Ve Kanalizasyon çevre mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP