DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yozgat Bozok Üniversitesi Eczacı Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi Eczacı Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yozgat Bozok Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 1 adet Eczacı Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Yozgat Bozok Üniversitesi Eczacı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yozgat Bozok Üniversitesi Eczacı Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yozgat Bozok Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 1 adet Eczacı Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yozgat Bozok Üniversitesi 1 adet Eczacı Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru işlemi için Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına posta yolu ya da şahsen yapmaları gerekiyor.

Başvuru formu www.bozok.edu.tr sitesinden indirilecek ve istenen belgeler ile başvuru yapılacaktır.

yozgat bozok1 3

yozgat bozok2 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bozok adet Eczacı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bozok adet Eczacı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bozok adet Eczacı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bozok adet Eczacı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

9. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bozok adet Eczacı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP