DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yıldız Teknik 5 Kamu Personeli Alıyor

Yıldız Teknik 5 Kamu Personeli Alıyor

Resmi Gazete ile bugün yapılan ilan ile Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesine 5 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Yıldız Tekniğin yapacağı bu alımın şartları haberimizdedir.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Yıldız Teknik 5 Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan resmi ilan ile üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığında tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 5 kişi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Üniversite tarafından yapılacak olan yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınava katılacak adayların seçimi için 2018 KPSS P3 ile İngilizce dilinde yapılan YDS veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve yükseköğretim kurulunca kabul Bahsegel edilen dengi puan esas alınacaktır.

KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların KPSS puanı 70 olarak kabul edilecek. Yabancı dil puanı belgesi ibraz etmeyen adayların yabancı dil puanı sıfır olarak hesaplanacak.

Adayların,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 nci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olması,

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden yada bunlara denkliği kabul edilmiş yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Alım için aranan özel şartları ise haberimizin sonunda sizler için ekledik.

Yıldız Teknik 5 sözleşmeli bilişim kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların başvurularını Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak 09 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esenler / İstanbul adresine elden teslim edilmesi veya son başvuru tarihine kadar postayla göndermeleri gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi 5 kamu personeli alım ilanını incelemek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP