DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yenişehir Belediyesi Şoför Alımı

Yenişehir Belediyesi Şoför Alımı

Şoför Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa yenişehir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:41
Yenişehir Belediyesi Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yenişehir Belediyesi Şoför Alımı

Şoför Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa yenişehir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Yenişehir Belediyesi Şoför Alımı ilanı son başvuru tarihi 10.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

Eski tahıl caddesi No: 22 Yenişehir – Bursa

İritbat Kişisi: Recep EFE

İritbat telefonu: 0 224 773 26 07

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bursa Yenişehir ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bursa Yenişehir ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bursa Yenişehir ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa Yenişehir ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bursa Yenişehir ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bursa Yenişehir ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bursa Yenişehir ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bursa Yenişehir ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bursa Yenişehir ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bursa Yenişehir ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP