DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yardımlaşma Vakfı Evde bakım işçisi Alımı

Yardımlaşma Vakfı Evde bakım işçisi Alımı

Yardımlaşma Vakfı KPSS'siz Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı resmi iş ilanlarında Atkaracalar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 adet Evde bakım işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:00
Yardımlaşma Vakfı Evde bakım işçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yardımlaşma Vakfı Evde bakım işçisi Alımı

Yardımlaşma Vakfı KPSS’siz Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı resmi iş ilanlarında Atkaracalar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 adet Evde bakım işçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanı son başvuru tarihi 10.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Atkaracalar sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP