DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yapı İşleri Daire Başkanlığı Beden İşçisi Alımı

Yapı İşleri Daire Başkanlığı Beden İşçisi Alımı

Kamu bünyesine İşçi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı için iş ilanı bilgilerinde Isparta SDÜ Yapı işleri daire başkanlığı 36 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Yapı İşleri Daire Başkanlığı Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yapı İşleri Daire Başkanlığı Beden İşçisi Alımı

Kamu bünyesine İşçi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı için iş ilanı bilgilerinde Isparta SDÜ Yapı işleri daire başkanlığı 36 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Isparta SDÜ işçi ilanı son başvuru tarihi 02.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan direkt İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005957832

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isci2 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -36 adet Beden işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 36 adet Beden işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP