DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yalova Üniversitesi Memur, İşçi, Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

Yalova Üniversitesi Memur, İşçi, Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

Yalova Üniversitesi personel alımı yapmak için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, bünyesinde çalıştırılmak üzere memur, işçi, temizlik personeli ve güvenlik alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
1 Mayıs 2022 22:20
Yalova Üniversitesi Memur, İşçi, Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalova Üniversitesi Personel Alımı Duyurusu Açıklandı

Yalova Üniversitesi personel alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte birimlerinde çalıştırılmak üzere memur, işçi, temizlik personeli ve güvenlik alımı yapılacağı bildirildi.

Yalova Üniversitesi Memur, İşçi, Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları

Yükseköğretim kurumlarının Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Ön Lisans programlarından birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim (Meslek Lisesi) Ağaç İşleri veya Mobilya ve Dekorasyon bölümlerden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi İşlem, Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az Ortaöğretim (Lise ve dengi ) mezunu olup, E sınıfı sürücü belgesine veya Karayolları Trafik Yönetmeliğine 17.04.2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan değişiklik ile 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Ortaöğretim (Meslek Lisesi) İklimlendirme Sistemleri veya Soğutma Sistemleri bölümlerinden birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

 

Yalova Üniversitesi

Yalova Üniversitesi

 

Yalova Üniversitesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 11.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Personel daire başkanlığı Merkez Yerleşkesi Çınarcık yolu üstü 77100 YALOVA

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP