DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vakıfbank Personel ve Memur Alımı

Vakıfbank Personel ve Memur Alımı

Vakıfbank personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanında Vakıfbank bünyesinde görevlendirilmek üzere personel ve Memur alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
Vakıfbank Personel ve Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vakıfbank Personel ve Memur Alımı

Vakıfbank personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanında Vakıfbank bünyesinde görevlendirilmek üzere personel ve Memur alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aşağıda bulunan link üzerinden üyelik açarak giriş yapın ve özgeçmişinizi oluşturun.

https://kariyer.vakifbank.com.tr/

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Memur

2. Uzman / Mali analist yardımcısı

3. Müfettiş yardımcısı

1. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların İyi derece de bilgisayar kullanabiliyor olmak gerekiyor.

2. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerekiyor.

3. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı gerekiyor.

4. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların YÖK tarafından tanınan Üniversitelerin Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

5. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olmak gerekiyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Vakıfbank personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

4. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Vakıfbank personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP