DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Uzundere Belediyesi KPSS'siz Büro İşçisi Alımı

Uzundere Belediyesi KPSS'siz Büro İşçisi Alımı

Belediye başkanlığı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Erzurum Uzundere Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılması için 2 adet büro işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Uzundere Belediyesi KPSS'siz Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uzundere Belediyesi KPSS’siz Büro İşçisi Alımı

Belediye başkanlığı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Erzurum Uzundere Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılması için 2 adet büro işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erzurum Uzundere Belediyesi 2 büro işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklandı

Uzundere Belediyesi büro işçisi alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların Erzurum Uzundere Belediyesi başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Ayrıca kuruma şahsen başvuru yapılabilir.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

uzundere buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

5 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

6 – Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Erzurum Uzundere büro işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP