DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversiteye Memur Personeli, Temizlik Görevlisi Ve Güvenlik Alımı

Üniversiteye Memur Personeli, Temizlik Görevlisi Ve Güvenlik Alımı

Son dakika kamu personel alımı ile beraber açıklanmış olan bilgilerde Artvin şehri Çoruh üniversitesi birimlerine güvenlik alımı, memur alımı ve Temizlik personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
Üniversiteye Memur Personeli, Temizlik Görevlisi Ve Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite işçi alımı ilanları için başvuracak adayların daha önceden herhangi bir kamu kurumu içerisinde çalışıyor iken görevden ya da mesleğinden ihraç edilmemiş olması ve bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olma zorunluluğu bulunuyor.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Artvin iş ilanları için son başvuru tarihi 10.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri için tüm kişilerin aşağıda yazılı bulunan link üstünde online işlem gerçekleştirmeleri gerekiyor.

•    Resmi ilanın belgesi hemen aşağıdadır ve lütfen inceleyiniz.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

guvenlik temizlik personel alimi

ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI VE MEMUR ALIMI

1.    Büro Personeli pozisyonuna başvurabilmek için bütün adayların Maliye, Muhasebe ve Denetim veya Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının herhangi birinden mezun olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve MEB’den onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak gerekiyor.

2.    Teknisyen alımı için bütün kişilerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Elektrik veya Elektrik Teknolojisi ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

3.    Çoruh üniversitesi bilgisayar teknisyeni alımı için kişilerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmaları gerekiyor.

4.    Üniversite güvenlik alımı için başvuru yapacak kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programı mezunu olmak veya herhangi bir ön lisans programı mezunu olup geçerli özel güvenlik sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

5.    Güncel işçi alımı ilanları kapsamında temizlik personeli alımı için adayların herhangi bir Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve  gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP